Home > Motivējošie, Tulkojumi > Motivācija #1

Motivācija #1

Mūsu dziļākās bailes nav par to, ka mēs kaut ko nespējam.
Mūsu dziļākās bailes ir par to, ka mūsos ir neizmērējams spēks.
Tā ir mūsu gaisma ne tumsa, kas mūs biedē visvairāk.
Tāpēc mēs sev ar prasam: “Kas es tāds esmu lai es būtu izcils, izskatīgs, talantīgs vai vienreizējs?”
Bet īstenībā, kas Tu tāds esi lai tāds nebūtu?

Tu esi Dieva bērns un Tava izlikšanās būt niecīgam pasaulē nekādu labumu nenes.
Tur nav nekā apbrīnojama kad Tu izliecies būt maziņš lai pārējie nejustos nedroši Tavā priekšā.
Mums visiem ir lemts spīdēt. Mēs visi esam dzimuši lai parādītu to gaismu, kas mūsos mīt.
Tas nav tikai dažos no mums, bet pilnīgi visos.
Līdz ko mēs ļaujam šai gaismai spīdēt pār mums mēs vienlaicīgi dodam atļauju citiem darīt tā pat.
Līdz ko mēs atbrīvojamies no savām bailēm, mūsu stāja automātiski atbrīvo citus.
Marijana Viljamsone

Dzīvo dzīvi katru dienu itkā tā būtu Tava pēdējā, jo kādu dienu Tev būs taisnība.
Uzjautā sev, ja šī būtu Tavas dzīves pēdējā diena vai Tu viņu dzīvotu kā esi šodien ieplānojis?
Un ja atbilde vairākas dienas pēc kārtas ir “Nē”
Zini, ka Tev kaut kas ir jāmaina.
Stīvs Jobs

Celies augšā,
pilkstenis ir 6 no rīta un pirms Tava roka ir sasniegusi modinātāju zvanu balsis Tavā galvā mēģina Tev ieskaidrot: “Ir pārāk agrs, pārāk tumšs un pārāk vēss lai celtos augšā no gultas.” Sāpošie muskuļi guļ nekustīgi pretojoties Tava prāta pavēlēm kustēties, tūkstotis balsu neizturami kliedz:  “Nospied to aiztures pogu un dodies atpakaļ pie miera”, bet Tu neprasīji viņu viedokli. Balss kurā Tu ieklausie ir balss, kas bļauj pēc izaicinājuma, balss, kas saka, ka Tev bija iemesls kāpēc Tu uzliki to modinātāju, tāpēc apsēdies, noliec savas pēdas uz grīdas un vairs neskaties atpakaļ.  Tev ir darbs, kas jāpadara.
Katra diena ir kā konfliktu sērija starp pareizo ceļu un vieglāko ceļu. 10000 izvēles, kas sazarojas kā tāda upes delta meklējot ceļu ar mazāko pretestību, bet lieta ir tāda Tu dodies pretēji straumei. Brīdis kad Tu izlem uzgriezt muguru tam kas bija tik ērts un drošs un tam ko vesalais saprāts liek Tev darīt, esi gatavs, jo šis brīdis ir tikai pirmā diena. Tālāk kļūs tikai grūtāk, tāpēc pārliecinies, vai tiešām Tu vēlies to darīt, jo vieglākais ceļš vienmēr būs Tev blakus lai aizslauktu Tevi nebūtībā, tāpēc piecel savas kājas.
Bet Tu nemaz negrasies celties, vai ne? Jo ar katru soli nāk klāt lēmums spert nākamo soli lai sasniegtu ko vēlies un Tev nebūs laika lai kavētos pie domām cik tālu esi nonācis. Tu esi cīņā. Tu esi cīņā ar pretinieku kuru nespēj redzēt, bet Tu jūti viņa smago elpas dvašu sev uz kakla. Tu zini kas viņš ir, tas esi Tu. Tavas bailes, Tavas raizes, Tava nedrošība, viss kopā sasaistīts kā artilērijas gvarde, kas gatava Tevi nošaut no debesīm, bet nezaudē drosmi, jo kaut viņus nebūt nav viegli uzvarēt viņi ir tālu no neuzvarama.
Atceries, šī ir izšķirošā cīņa starp Tevi, Tavu prātu un velnu, kas sēž Tev uz pleca sakot, ka tas viss ir tikai spēle, ka tas viss ir tikai laika tērēšana, ka Tavs pretinieks būs stiprāks lai ko Tu arī darītu.
Iznīcini šaubu balsis sevī ar savu sirds ritmu, izsvilini visas bažas un raizes ar liesmām, kas svilst zem Tevis. Atceries par ko Tu cīnies un nekad neaizmirsti, ka inerce ko esi ieguvis var kuru katru brīdi pagriezties pret Tevi tik tāpēc, ka Tu nebiji sagatavojies pret sīkāko nieku. Un Tev ir jāuzdod sev jautājums: “Vai Tu esi gatavs?” Un ja atbilde ir jā un Tu esi izdarijis visu lai sevi sagatavotu cīņai tad ir laiks stāties pret savu naidnieku, naidnieku sevī. Tikai tagad cīņai jānotiek atklāti, naidīgā teritorijā, Tu esi lauva lauvu barā kuras visas izsalkušas cīnās par laupijumu un vienīgi uzvara spēs remdēt Tavu izsalkumu.
Tāpēc tici balsīm kas saka, ka Tu spēj paskriet ātrāk, ka Tu spēj aizmest tālāk, ka Tu spēj labāk un, ka fizikas likumi Tevi ir tikai ieteikumi.
Veiksme ir pēdējā mirstošā cerība priekš tiem, kas  grib ticēt, ka uzvarēt var nejauši. Sviedri savukārt ir priekš tiem, kas zin, ka uzvara ir izvēle, tāpēc izlem tagad, jo liktenis nevienu negaida. Un kad pienāks Tavs laiks un tukstotis balsis Tev kliegs, ka neēsi gatavs, ieklausies tajā vientuļajā lauvas balsī, kas saka, ka Tu esi gatavs, Tu esi sagatavojies, tas viss ir Tavos spēkos.
Tāpēc celies un ķeries pie darba.

  1. No comments yet.
  1. No trackbacks yet.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: